שמלות להשכרה לכל אירוע – בעיצוב אישי

חגיגות מפוארות? – מסיבת סיום, חתונה, קבלת פנים חגיגית או יציאה לערב מדהים, מחייב רכישת שמלות יפות ותלבושות, אשר במצב אחר כבר לא נחוץ, אבל הם לעתים קרובות מאוד יקרות.. אני כאן בשביל לעזור לכם, שמלות בעיצוב אישי יעזור – אתר שבו את יכולה לשכור שמלה יפה מהקיימות, כמובן כולן בעיצוב אישי שלי, או שנוכל להתאים לכן עיצוב מדהים ומושך, אישי וייחודי לכן, ובאותו זמן למנוע הוצאות כספיות גדולות.

השכרת שמלות – בכל יום! לכל אירוע!

הבחירה של הבגדים המוצעים על ידי החברות והחנויות הרבות, היא קשה לא רק כיוון שקשה מאוד למצוא משהו ייחודי, שבאמת תאהבי, ושיהפוך אותך לנסיכת ערב ענק, אך הסיבה המשמעותית לחלק גדול מהנשים, זה התקציב, הבעיות הפיננסיות, בנות המתגוררות במרכז (תל אביב, רמת גן, פתח תקווה, ראשל"צ וכד') יעריכו את ההזדמנות לנצל את השכרת השמלה.

אירוע מיוחד? יום הולדת מפואר? או מסיבת חברות, חתונה של חברה או הזמנה למסעדה, פגישה ראשונה עם היכרות חדשה – האם זו לא סיבה להתפאר בשמלה חדשה? באמצעות השכרת שמלות בסטודיו שלי, בפתח תקווה, בעיצובים שונים ומגוונים או ליצור שמלה מדהימה חדשה בעיצוב יוקרתי, שהיא תיהיה רק שלכן, ואין עוד שמלה כזאת בעולם, כלל. האתר שלי מציע לכן מגוון רחב של שמלות להשכרה לאותו הערב! תוכלו למצוא את השמלה שתהפוך אתכן לנסיכות תוך כמה דקות קצרות ופשוטות, ואינך צריכה להשקיע שעות קניות.

– שמלות כלה מפוארות, – קפדנית עבור קבלת פנים רשמית, שמלות מסוגננות, עיצובים אישיים וייחודים, – שמלות ערב לכל אירוע, מהפשוט ועד לחשוב ביותר בחיים, רקומות עם אבני חן ותחרה לכל גיל ולכל גזרה!

איך לשכור שמלה לשכור שמלות ערב או שמלת כלה יעזור לך לחסוך כסף וליצור תמונה עבור עצמך, אבל את צריכה לגשת לעניין זה עם תשומת לב רבה. שמלת כלה / שמלת ערב – בחירה באתר 1) בחרי את שמלת חלומותייך. 2) צרי איתי קשר ע"י כפתורי יצירת הקשר בכל העמודים או בדף "יצירת קשר" או לחצו כאן. 3) אני אחזור אלייך ואצור עמך קשר עוד בזה היום. 4) קביעת פגישה – הגעה אליי לסטודיו – בפתח תקווה והתאמה השמלה המיוחדת.


שמלת כלה / שמלת ערב – מתחילים מאפס! – בעיצוב אישי וייחודי בשבילך. 1) צרי איתי קשר ע"י כפתורי יצירת הקשר בכל העמודים או בדף "יצירת קשר" או לחצו כאן. 2) אני אחזור אלייך ואצור עמך קשר עוד בזה היום. 3) נקבע שעה נוחה לפגישה עבודה מלאה אצלי בסטודיו ללא עלות, נתאר ביחד את השמלה, נעשה עריכת מידות מיוחדת ומלאה, ונתחיל ביצירת החלום! או אם כבר יש רעיון או עיצוב, תשלחי לי תיאור השמלה – תמונות + תיאור, מידותייך, ונקבע תאריך ליישום העבודה.

מה טוב עבור השכרת שמלות יקרות במרכז, ואף בארץ, יותר רווחי לשכור שמלות, ולא לקנות שמלה חדשה.. אופנה משתנה כל כך מהר, ואת לא יכולה לעשות עם זה כלום. השכרת שמלות יפות יאפשר לך תמיד להראות ולהרגיש שאת באגדה שאמא סיפרה בילדות, נסיכה ליום אחד, במקביל תוכלי להציג בכל אירוע בשמלה חדשה ומדהימה לגמרי. שמלות ערב וכלה בסטודיו שלי, תשכירי את שמלת חלומותייך לכל אירוע חשוב, ו.. במחירים הטובים ביותר בארץ! לי – אכפת מהיופי שלך. מדידות חינם! בנות יקרות, להירשם למדידות מראש בלבד!! לתיאום הרשמה – צרו איתי קשר באחד מהדרכים הנוחות לכן:

לחצי כאן לפרטים

לחצי כאן לצפייה בקולקציות

251 צפיות