♦טיפים לתקציב חתונות בזמן קורונה

תכנון תקציב חתונה יכול להיות מלחיץ מספיק, אך כעת זוגות רבים מוסיפים מגפה עולמית לרשימת הלחצים שלהם. ערבוב בין שני האירועים המלחיצים הללו עשוי לגרום לכם להרגיש שאתם יוצרים קוקטייל לאסון. אם תכננתם להתחתן בשנת 2020 או מתכננים את הנישואים שלכם בשנת 2021, אתם לא לבד. יש הרבה חתנים וכלות שמנווטים בחן את הכאוס של תכנון החתונה בתוך הסערה של הקורונה.

לכן, למרות שתוכניות החתונה שלכם עשו עקיפה, אתם עדיין יכולים לערוך את חתונת חלומותיכם בכמה התאמות קלות. הקורונה מאפשרת לזוגות ללחוץ על כפתור האיפוס ולשנות את הדרך בהן הם חוגגים את חתונתם. עם זאת, זה משאיר את הזוגות לתהות כיצד יושפעו מתקציביהם. על ידי שימוש בכמה טיפים פשוטים לתיקון תקציב החתונה שלך, אתם יכולים ליצור אירוע מפואר, אפילו בתוך מגיפה.מתחתנים בזמן קורונה? נעשה מהלימון לימונדה

ראשית להחליט מה הכי חשוב לכם כזוג

כשאתה מנווט בתקציב חתונה חדש, חשוב לשבת עם בן / בת הזוג שלך בקרוב ולהחליט מה חשוב לך כזוג. אתם יכולים לגלות שהיו הרבה קטגוריות בתקציב שלך שלא חשובות לכם כזוג.

לקחת את הזמן להעריך מה אתם רוצים לחתונה שלך כזוג יעזור לך להבטיח שאתה מוציא את תקציב החתונה כמו שאתה רוצה. לעתים קרובות כשמתכננים חתונה דעותיהם של חברים ובני משפחה יכולים להשפיע על הכיוון של היום הגדול שלך. לכן, ההחלטה כיצד ברצונך להקצות את התקציב שלך תעזור לך להימנע מבזבוזי כסף ולהתמקד במה שחשוב באמת.


שמלת כלה

מה שכל הכלות יסכימו פה אחד הינו ששמלת כלה חייבת להיות !

אז לא נלכנה לתפור שמלה כלה באלפי שקלים אבל תמיד נוכל למצוא מכירות חיסול ואאוטלט .

אך יחד עם זאת מי שעדיין לא רוצה לוותר על השמלה שחלמה עליה תמיד ולא רוצה לחרוג מהתקציב ישנה אופציה לתפירה מ-0 בפרויקט מיוחד שיצרה קארין בר זוסמן במיוחד "לכלות קורונה" . את סוד הפרויקט תגלה לכן קארין בהסבר אישי ומפורט מוזמנות ללחוץ על הקישור הנ"ל לחיוג עכשיו או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

שלחו הזמנות דיגיטליות

האם ידעת שהזמנות לחתונה בדרך כלל עולות כמה מאות שקלים , אפילו עבור חתונה קטנה! למעשה, על פי מחקרים שנערכו לאחרונה, הזוג הממוצע מוציא 250 ש"ח על הזמנות החתונה ועוד על אישורי הגעה. סכום זה אינו כולל שמירת תאריכים, דמי משלוח, תכניות טקסים ונייר מכתבים אחר המשמש ליום הגדול כמו תפריטים, שיכולים להסתכם בכמות אסטרונומית. אמנם שליחת הזמנה רשמית בדואר ואו מסירה ידנית היא נחמדה, אך הכסף עשוי להתבזבז טוב יותר במקום אחר.

במקום לשלוח את ההזמנות בדואר, כדאי לך להשתמש בהזמנות דיגיטליות לחתונה. אתה יכול להשתמש בשירות כגון הזמנות החתונה המקוונות כדי לייעל את תהליך ההזמנות. חלק מחברות ההזמנות הדיגיטליות, , מאפשרות לך להתאים את נושא החתונה שלך, להתאים אישית את שאלות ה- RSVP שלך ולשלוח הודעות ותזכורות. לכן, לא רק שאתה חוסך כסף, אלא גם מפשט את התקשורת שלך עם רשימת האורחים שלך.


שקלו מחדש את אפשרויות האוכל

קייטרינג הוא כנראה אחת ההוצאות המשמעותיות ביותר הכלולות בכל תקציב חתונה. מבר פתוח לארוחות בישיבה, עלויות קייטרינג יכולות לעלות המון. עלות הקייטרינג לחתונה הממוצעת לאדם משתנה בהתאם לגורמים כמו מספר האורחים וסגנון השירות. עלות הארוחות בדרך כלל בסביבות 300- 500 ש"ח לאדם, ועלות המזנון הממוצעת היא 150 - 300 ש"ח לאדם.

למרבה הצער, בגלל COVID-19, ארוחות בישיבה עשויים לצאת בחשבון התקציב. עם זאת, אתם יכולים להיות יצירתיים בהגשת האוכל למשתתפי החתונה שלכם מבלי לפגוע בתקציב שלך.

“החלטנו לערוך חתונה בסגנון פיקניק במהלך היום. רכשנו כוסות פרי עטופות בנפרד, צ'יפס, סלטים וכריכים כדי להבטיח שכולם לא חולקים חיידקים ", שיתפה מורן רותם, מחתונת יוני 2020.

גם אם אתם לא רוצים לערוך מזנון בסגנון פיקניק, נסו להיות יצירתיים עם האופן שבו אתם מגישים אוכל לאורחים שלך. אמנם חלמתם על מזנון ברביקיו עם צלעות סטייק שילקקו אצבעות ,אך ארוחה עטופה חסכונית עשויה להיות פתרון טוב יותר לשמירה על בטיחות האורח שלכם במהלך COVID-19.


גזרו את רשימת האורחים

בהתאם לדרישות החדשות של המרחק החברתי, ייתכן שתצטרך לשקול מחדש את מספר האורחים ברשימת האורחים שלך. אמנם מקום אולי היה מסוגל להכיל 300 מאות אורחים בעבר, אך כעת הם יוכלו להכיל רק מחצית מכמות זאת אם בכלל בכדי לשמור על מרחק חברתי ראוי.

"עם אמצעי הזהירות החדשים, המקום שלנו כבר לא יכול היה להכיל את מספר האורחים שהתכוונו במקור להזמין. לכן, קיצצנו את רשימת האורחים שלנו לחצי, מה שעזר לנו לחסוך כסף ולעמוד בדרישות המקום שלנו ", אמרה רונה.

אם אתם רוצים לערוך חתונה גדולה, קבעו אם רשימת האורחים שלכם עדיין מציאותית. אם לא, זו ההזדמנות המושלמת לצמצם את מספר האורחים שלכם. אחרי הכל, ככל שיש לכם יותר אורחים, אתם יכולים לצפות להוציא יותר. צמצום רשימת האורחים שלכם יכול לפנות קצת כסף לקטגוריה אחרת של תקציב חתונות שאולי אתם רוצים יותר.


שידור חי

בנוסף לקיצוץ רשימת האורחים שלך, כדאי לך לשקול לעשות אירוע וירטואלי באמצעות שידור חי. בדרך זו אתה יכול לכלול אנשים שאינם מרגישים בנוח להשתתף או כאלה שהיית צריך לחתוך מהרשימה שלך. אירועים חיים מאפשרים לכם לערוך חתונה כוללנית בעלות נמוכה יותר.

בין אם סטרימינג בשידור חי היה חלק מתוכניות החתונה המקוריות שלך ובין אם לא, וודא כי לאורחים שלך יש את כל הפרטים. שוב, כדי להבטיח שהזמנות לא יעלמו בדואר, נסו לשלוח הזמנות מקוונות או שנו את התאריכים בדרך מקוונת לאורחים שלך עם המידע לחגיגה הווירטואלית שלך.


שלב הבטיחות

מחיטוי בכל שולחן חתונה לבדיקות בריאות ומסכות בפתח, נקיטת אמצעי זהירות לבטיחות צריכה להיות פריט בתקציב שלך. בעבר, אולי לא היו תקנות בטיחות שהיית צריך לשמור בקדמת תכנון החתונה שלך. כעת, לכל מדינה יש הנחיות שונות שחתונות חייבות לפעול על מנת למזער את חשיפת הנגיף.

כדי לשמור על בטיחות האורחים ולגרום להם להרגיש בנוח, כלות מציגות דרכים יצירתיות ליישם אמצעי זהירות.

מירב הדר אמרה, "ביקשנו מחבר לברך את האורחים בפתח ולקחת את הטמפרטורה שלהם עם ההגעה. בקשת חבר שיעזור מאפשרת לנו לחסוך כסף תוך שמירה על בטיחות האורחים שלנו. "

"היו לנו גם מסכות וחיטוי בכל שולחן כדי לשמור על בריאות האורחים שלנו", מוסיפה מירב.

כשאתם מתכננים את החתונה שלכם, דברו עם המקום שלכם על דרכים לשמור על בריאות האורחים שלכם. במקום שלך עשויים להיות פתרונות יצירתיים לשמירה על חזון החתונה שלך תוך שמירה על תקני בריאות.


המשך טיפים בקרוב