השכרת שמלות כלה בעיצוב אישי- חלומה של כל כלה
תקציב החתונה מספק מספר רב של הוצאות: מסעדה, מוסיקה, פרחים, הכלה והחתן תלבושות … האם ניתן לשמור על הוצאות חגיגיות מבלי להקטין את החגיגיות של האירוע הבהיר ביותר? כמובן! אם את מוצאת מקום שייעצב לך את שמלת חלומותייך ויאפשר לך פשוט לשכור את שמלת כלה שהעלויות שלה מטורפות ואת לובשת אותה רק ליום אחד… עובדה: כאשר את שוכרת שמלת כלה – את חוסכתלא מעט הוצאות שמלת כלה.

השכרת שמלת כלה שכורה בסטודיו/סלון פופולרי הוא פתרון נהדר עבור אלה שרוצות להיראות כמו נסיכה מהאגדות, אבל בלי השקעות רציניות. השכרת שמלת כלה תסייע לחסוך עד 800% מסכום הרכישה ממותגת של מותגים פופולריים באירופה ובאמריקה. לא התחלה גרועה לתקציב משפחתי רציונלי, נכון? מה שאת יכולה לעשות עם אותו תקציב..? לקנות נעליים, עיצוב שיער, איפור ואפילו טיול ירח דבש!


עוד עובדה קטנה: כי שמלות חתונה נשכרו סה"כ בעולם ע"י יותר מ – "מיליוני זוגות מאושרים ברחבי העולם התרבותי נקטו לשירות כזה כמו השכרת שמלות כלה. הקשרים המשפחתיים שלהם היו חזקים במשך עשרות שנים!"

שמלות חתונה, שמלת כלה – השכרה והיתרונות

לשכור שמלת כלה, מחיר המכירה של אשר הוא סכום מסודר, נותן לך את ההזדמנות להרגיש כלה מקורית להפליא, אפילו עם תקציב קטן של חגיגה. מה קורה לשמלת החתונה לאחר החתונה..? היא "מתייבשת" בארון ומדי פעם מביא נוסטלגיה נעימה – אבל רק כאשר את ממש בוחנת את הארון, אם זה בארון בגדים הנוכחי בכלל.. הרי פשוט הדבר הוא שהזיכרון העיקרי של היום הבהיר ביותר בחיי המשפחה הוא בתמונות, צילומי וידאו.

שמלת כלה להשכרה בסטודיו שלי הוא דבר מופלא!


שירות באיכות גבוהה להשכרת שמלות ואף בעיצוב אישי וייחודי לכן בלבד!

בסטודיו שלי תקבלו כמו כן, סודיות;

איכות היגיינה מובטחת של המודלים המוצעים;

תחזוקת שירות;

נוחות הבחירה וההתאמה;

יכולת.

שמלות, עגילים, שרשראות, צמידים, ואביזרי שיער:

כל זה תוכלי למצוא בסטודיו שלי ולשכור את שמלת חלומותייך במחירים הטובים ביותר בארץ!

לי – אכפת מהיופי שלך.ושלא נשכח הכי חשוב זה הביקורות ! מוזמנות לשוטט באינטרנט ולראות מה אומרים עליי.

מדידות חינם!

בנות יקרות, להירשם למדידות מראש בלבד!!

לתיאום הרשמה – צרו איתי קשר באחד מהדרכים הנוחות לכן

לצפייה בקולקציה לחצי כאן


ליצירת קשר טלפוני 0522410031 לחצי כאן

109 צפיות