שמלות כלה 2021  | קארין בר זוסמן מעצבת שמלות כלה

fullbids1_edited.jpg

קטלוג שמלות כלה 2021 של קארין בר זוסמן , מציע מבחר קולקציות שמלות כלה עם מיטב העיצובים. בואי לגלות מה יהיה קו האופנה של שמלות הכלה לשנת 2021
. שמלות מגוונות בכל כך הרבה סטייל שיקיות ועניין
.יחד עם זאת קארין אוהבת לתת לכל כלה את החלום שלה תוך כדי בטוי עצמי של הכלה יחד עם ייעוץ  ותאמה  אישית לאופי ומבנה הגוף  , הכלה יוצאת עם שמלת כלה שהיא מרגישה בה הכי היא
הבדים המחורזים או תחרות  מעוצבים בקפידה על ידי קארין בר זוסמן, ומתוכננים מראש לפי גזרת הכלה. ישנם בדים מאד אווריריים, שימוש נרחב במשיים שיפון ליצירת מראה מרחף, אוורירי ונושם. 

 

 זה הולך להיות תהליך ארוך, אבל את לא לבד בתהליך הזה. יש המון מעצבי שמלות כלה ולכל אחד מהם שפה עיצובית שונה, סגנון שונה ונקודות חוזקה וחולשה שונות. תשקיעי את הזמן בלמצוא את המעצבת או המעצב שיתאים לך, שהסגנון שלה מתאים לשלך שתכנס לראש שלך ותבין בדיוק מי את ומה הסגנון שלך  ושתוכלו להתחבר ברמה חברית. בעולם של היום כבר לא צריך לעשות את הסיבוב המסורתי בדיזינגוף ואפשר להיכנס לאינטרנט ולראות עיצובי שמלות כלה או שמלות ערב של מעצבי שמלות כלה שאת שומעת וקוראת המלצות עליהם. מעצבת שמלות כלה צריכה להקשיב לכל השגעונות שלך, להכיל אותם ולתת להם מענה שיספק אותך. מצד שני את צריכה להרגיש בנוח כדי לתת לשגעונות והחששות שלך לצוף, לשתף ולהיפתח בפניה.

הסגנון העיצובי של המעצבת שתבחרי חשוב במיוחד, אתן צריכות להתאים אחת לשנייה כדי להגיע לתוצאה שתספק אותך, לכן כדאי להשקיע בסינון הראשוני, לחפש ברשת מעצבי שמלות כלה ולהסתכל על השפה העיצובית שלהם. גם כדי לוודא שזה הכיוון שאת אוהבת וגם כדי לקבל השראה.


קארין תשמח להמציא את הגלגל יחד איתך  
לתיאום פגישה צרי קשר עם היום