תשומת לב, כלות (או כל האנשים שפשוט אוהבים להסתכל על שמלות יפות כמוני) - המעצבת פרסמה זה עתה את קולקציות הכלות של  2020. ואת לא רוצה לפספס אף אחד מהמראות, החל משמלת סטרפלס עם נוצות וכלה ביצירות הטול הצבעוניות וחלקי נשפים אלגנטיים . בין אם אתם מחפשת את "השמלה" לחתונה  שלך באו סתם רוצים לעיין, בדקו את כל יצירות הכלה החלומיות שלפניכם..

את ההשראה לשמלות הקולקציה החדשה שאבה המעצבת מאולמות הנשפים בממלכות קסומות רחוקות אך גם מהממלכות בנות זמננו בהן מהשטיחים האדומים.
העיצוב מקורי, מתוחכם ומוקפד ולא מתאמץ, תוך שימוש בחומרים המעולים ביותר והם נשזרים זה בזה במומחיות, בעדינות ודיוק ויוצרים את השמלות הייחודיות, שמעניקות את המראה המושלם.

סוגי בדים ואלמנטים קישוטיים משתלבות בקולקציה זו באופן מושלם במומחיות שמאופיינת לקארין בר זוסמן , המציגה שימוש בבדי תחרה מיוחדים ועדינים לצד בדים חלקים לגמרי או כאלו שמשולבים בהם אלמנטים ייחודיים שיוצרו במיוחד לקולקציה זו, בעיצובה. בין אם השמלות חלקות, מנצנצות יותר או פחות, כולן מצליחות להגשים את החלום.

הקולקציה מציגה מגוון עשיר של דגמים, קלאסיים צמודים לגוף, בחלקם נועזים יותר וחשופים יותר ובצידם דגמים עם מעט נפח שיוצרים מראה