הכלות שלי | קארין בר זוסמן שמלות כלה 

מאורסת יקרה, אין סיבה יותר טובה מלבחור את מעצבת שמלת הכלה שלך לאחר צפייה בביקורות מעולות . הצטרפי לאלפי כלות מרוצות שהגשימו חלום תחת ידיה של קארין .הינך מוזמנת לתאם הגעה לסטודיו  ולמצוא את שמלת חלומותייך. הכנסי בכדי לראות את הכלות שנהנו מיחס מחיר ושירות 

מה אומרות הכלות 

שיראל גד
טוב אז ככה , לקארין הגעתי אחרי מלא חששות ואחרי המון מקומות שעברתי.
למען האמת? חששתי מכל מקום שאליו נכנסתי, הרומן שלי ושלה מתחיל בזה שהייתי אצלה בפגישת יעוץ וכמו כולן בערך הלכתי לבדוק עוד מקומות .
סגרתי במקום אחד הכל ומשהו הרגיש לי לא נכון, כבר באותו הערב , ביטלתי עם המקום שסגרתי התנצלתי ואמרתי שזה לא מה שאני רוצה , התקשרתי לקארין אחרי ש"נעלמתי" לה אחרי הפגישה שלנו והתחלתי להזכיר לה מי אני והיא באותם רגעים באה ל'פרק' את השקית שלי ואת מה שכביכול ניסינו לבנות.
קארין המהממת!
אני חושבת ששום דבר לא ימחיש את הדרך שעברתי אלייך , את זרמת עם השיגעונות שלי ואני עם שלך , שינינו והמשכת לתפור את כל התיקונים הקטנים שרצינו.
בהתחלה חשבתי שאני אתפשר על משהו , אבל זה תמיד מה שחלמתי ומה שרציתי.
ואת ידעת להגשים את הכל , ידעת איפה לקלוע למטרה.
ויותר מזה שמת לב לפרטים הקטנים שאני לא שמתי לב וגם להינומה שהייתה כלכך מהממת!!! והנוחות של השמלה שאני לא אזיע ושלא יראו כלום .
ושאומרים שהכל משמיים ? ככה הרגשתי , כי לא סתם פגשתי כלה שבאה להחזיר שמלה והתייעצתי איתה והחלטתי לסגור איתך למרות החששות מתפירה אישית.
את בהחלט חלק ענק מהמשפחה שלנו , ואני כלכך שמחה שזו דווקא את ולא אחרת. ♥️
נ.ב , גם החתן אמר שאני יפה 🤪
זה הכי נכתב באהבה , ולא ממומן בכלל והגעתי אלייך במקרה בטעות דרך הפייסבוק. 😁

נויה גביר פנחס
קארין מדהימה! מפוצצת באנרגיות
טובות והייתה מלאה בהקשבה לרצון שלי ולבקשות שלי. כל פרט בשמלה קיבל את מלוא תשומת הלב. השמלה יצאה מושלמת הרבה יותר ממה שדמיינתי ♡♡

שחר אלחיאק
שמלת הכלה הכי יפה שראיתי
השירות היה מדהים אכפתי כל פרט ופרט
השמלה הייתה נוחה וקלילה ונעימה ללבישה
קארין את מהממת ושירותית!!!!!!!!
היה הכי כיף בעולם להתרגש ולחוות איתך את הרגעים האלה ❤️❤️❤️

אביב אהרון
קארין הייתה המעצבת הראשונה שהלכתי אליה וישר סגרתי איתה. היא הייתה סבלנית לכל שאלה ובקשה שהייתה לי והיא פשוט מדהימה ❤ מי שתלך אליה לא תתחרט! היא עיצבה לי מאפס את השמלת כלה שלי ועד עכשיו אני לא מפסיקה לקבל עליה מחמאות! (החתונה הייתה לפני 3 שבועות) השמלה הייתה בול כמו שרציתי ואפילו מעבר. ממש ממליצה